Strony www Zielona Góra 1

Strony www Zielona Góra

W czasie pandemii spędzamy o wiele więcej czasu w domu niż przed nią co może powodować, że większa ilość osób będzie potrzebować swojej strony www w Zielonej Górze. Tak gdy wcześniej kontakt z klientem był o wiele łatwiejszy ponieważ nie było problemu aby spotkać się na przykład w kawiarni w Zielonej Górze aby omówić swoje sprawy, tak w obecnym czasie jest to utrudnione.

Z obawy przed zarażeniem Covid-19 duża liczba osób decyduje się pracować z domu a tutaj naszą wizytówką są nasze profile na mediach społecznościowych takich jak Facebook czy Twitter, jest nią również strona internetowa naszej firmy z Zielonej Góry, na której możemy spokojnie przedstawić zakres naszych ofert i ułatwić potencjalnemu klientowi kontakt z nami.

Podczas pandemii zwiększyła się również ilość osób, które szukają w wyszukiwarce różnych usług, a większość z nich wcześniej mogły znaleźć bardziej tradycyjnymi metodami. Dla przykładu szukając:

  • Fryzjer Zielona Góra z wizytami domowymi – potencjalny klient woli nie ryzykować zarażenia w salonie fryzjerskim i szuka fryzjera, który oferuje wizyty domowe
  • Jedzenie na wynos na Stefana Wyszyńskiego – tutaj potencjalny klient szuka restauracji bądź baru, który oferuje dostawę jedzenia do domu w Zielonej Górze
  • Okna i Drzwi z wyceną w domu – tak gdy wcześniej każdy zwykle szukał takich usług przechadzając się ulicami miasta tak dzisiaj wolimy to “wygóglować”

Jest to tylko parę przykładów, lecz świadczą o tym, że bardzo przydatna w obecnych czasach dla każdej firmy jest własna strona internetowa, dzięki której zwiększymy nasze szanse na to, że potencjalny klient się z nami skontaktuje.

Projektowanie stron internetowych

Projektowanie stron internetowych Zielona Góra
Projektowanie stron internetowych Zielona Góra

Zajmuję się projektowaniem stron internetowych w Zielonej Górze i z chęcią pomogę Tobie wejść ze swoim biznesem, firmą i usługami online, ponieważ klienci, którzy wcześniej szukali Twoich usług metodami tradycyjnymi, w dzisiejszych czasach coraz częściej sięgają po telefon komórkowy bądź tablet aby wyszukać usług, które oferujesz. Skontaktuj się ze mną dzisiaj aby o tym porozmawiać.

Sklepy internetowe

Z powodu Covid-19 coraz więcej osób zamawia również produkty przez internet, a tutaj bardzo pomocne jest posiadanie swojego sklepu internetowego co pomoże nam zwiększyć nasze przychody. Większe sklepy i supermarkety mają już w swojej ofercie możliwość kupienia produktów online z dostawą do domu:

  • Sklep Castorama na alei Wojska Polskiego posiada tą możliwość wraz z przydatnymi informacjami o tym jak kupować online
  • Również sklep Tesco na ul. Wyszyńskiego oferuje zakupy z dostawą do domu.
Sklepy internetowe Zielona Góra
Sklepy internetowe Zielona Góra

W momencie gdy sklep Twojej firmy będzie już online warto rozważyć w jaki sposób będzie on promowany. Jest to dobry czas aby rozkręcić swoją działalność online. Jeśli masz odnośnie tego jakieś pytania to napisz a z chęcią Tobie pomogę.